| xXNikeXx a întrebat:

Ce pot face daca la programul google adense cand incerc sa fac cerere de inscriere imi spune Din păcate, evidențele noastre indică faptul că nu sunteți eligibil pentru programul AdSense în țara dvs. Trimiteți o altă solicitare, la o dată ulterioară.

3 răspunsuri:
| fuzzer a răspuns:

Daca, ai pus ca Romania este tara ta, aici ai gresit.

Dai la editare profil si schimba-ti tara, pune Anglia, sau Sua, o tara mare.

| xXNikeXx explică (pentru fuzzer):

Si cum imi da bani ma asa laughing)?

| 0x11111051 a răspuns:

Asteapta pina ce AdSense o sa iti ajunga si in tara ta, si dupa asta trebuie sa depui o cerere. Poate sa dureze cam - o saptamana, pina la vreo citeva luni.