| Nikolassss a întrebat:

Ce sa fac sa castig la loto?laughing

Răspuns Câştigător
Ioandelasal
| Ioandelasal a răspuns:

Sa joci si sa ai inspiratie! Noroc si numai bine!

7 răspunsuri:
| selef a răspuns:

Sa joci, sa-ti cumperi bilet.

| unknownn a răspuns:

Bagăţi **** intr-o gaură de ornitorinc

| fetitaCUPiscoturile a răspuns:

Pai in primul rand ca sa castigi la loto trebuie sa joci! Altfel n-ai cum!

| yasser25 a răspuns:

Sa dai cu... fundul laughing pe langa ce ai tu in poza aia laughingsi Cu gura!

| Holyman a răspuns:

Pai ca sa castigi la loto pune mana pe chelie! Pune mana pe chelie sa castigi la loterie!laughing

| crixus a răspuns:

Ai putea sa pui 13.983.816 de bilete (castig garantat) sau poti incerca asta http://www.puzzle.ro/ro/play_lottery.htm

| mescalito a răspuns:

Iti recomand situl LotoXP.ro. Acolo vei gasi un generator de numere loto care foloseste diferite filtre cum ar fi nr pare, nr consec. precum si statistici pentru acele filtre care te ajuta sa le setezi in cunostinta de cauza. tot acolo gasesti si arhiva cu toate extragerile. Situl are si forum dedicat jocului loto unde poti discuta pe topicul asta