| monica2525 a întrebat:

Ce salar net maxim poti sa ai ca femeie la 33 de ani in Romania pe posturi ce presupun gestiuni de bunuri/transporturi daca nu doresti sa iti achizitionezi vreun autovehicul?

3 răspunsuri:
| johnnny123 a răspuns:

"Ce salar net maxim poti sa ai daca nu doresti sa iti achizitionezi vreun autovehicul?"

Nu înțeleg în ce fel depinde salariul de intenția de a-ți cumpăra un autovehicul.

suntserios
| suntserios a răspuns:

Depinde unde lucrezi si cat de buna esti.
nu cred ca exista limite
si nu vad legatura cu achizitia unui vehicul

| Violleta2022 a răspuns:

Sincer, nu am inteles nimic din ce vrei sa ne spui sau sa intrebi.