| sensibilosu a întrebat:

Ce schimbari a facut romania de cand a intrat in UE?

Răspuns Câştigător
| MosCraciun a răspuns:

Pai, s-a pus cartofi la shaorma.

8 răspunsuri:
| byoana a răspuns:

Cateva legi noi si cateva proiecte in desfasurare

| JustArmy a răspuns:

Romania a putut adera la fondurile europene pentru dezvoltare. si s-a eliminat viza pentu calatoriii.

| lil_2808 a răspuns:

Nimicrolling on the floor

| Ea12345 a răspuns:

O data cu aderarea noastra la marea comunitate UE, au intervenit si unele schimbari.
Pentru jumatate dintre romani, Uniunea Europeana inseamna libertatea de a calatori, studia si lucra oriunde in spatiul acestei.

| gabriela a răspuns:

A incercat sa faca multe., dar ca la noi la nimenea, facem doi pasi inainte si trei inapoi. Cum eram laudati ca facem pasi in justitie prin activitatea buna al ANI, cum vine CC si distruge ceea ce era apreciat de europeni. Dar am scapat de monitorizari pe anumie domenii si facem pasi marunti. din cauza gruparilor de politicieni tip "gica contra"

| aleeee a răspuns:

Nimic.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Un lunecus la vale. destul de aproape de fundul prapastiei.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

A mai imbogatit putin p fraierii din parlament