| Luxi a întrebat:

Ce sfaturi imi puteti da pentru deschiderea unui mic magazin care comercializeaza telefoane mobile? Sunt la inceput...

2 răspunsuri:
| frvtel a răspuns:

Nu-i o perioada tocmai potrivita pentru o astfel de afacere.Acuma cam toata lumea care vrea un telefon recurge la achizitionarea unui tip de abonament care are si telefon la oferta.Mai bine mai astepti, poate vin si vremuri mai bune.Iti scriu din proprie experienta.Numai bine!

| cat a răspuns:

Ca sa nu ai costuri mari incearca pentru inceput varianta on line. In functie de numarul de produse gazduirea poate fi si gratuita. Vezi de exemplu http://biz.shopmania.ro/plans. Succes!