| Vizitiu09 a întrebat:

Ce stiti despre FOREX si alte tranzactii de genul? Poti tranzictiona ori cand vinde si cumpara cand vrei? si sa scoti banii tot cand vrei?

6 răspunsuri:
| OnuOnulică a răspuns:

Eu cred ca e teapa.

| Vizitiu09 explică (pentru OnuOnulică):

Ok pai de ce crezi asta ca e teapa ai vreun habar? sau dai asa cu parerea simplu?

Răspuns utilizator avertizat
| mihaibrad a răspuns:

Forex inseamna bursa, in esenta.
Asta inseamna ca iti plasezi banii in ceva, sperand ca acel ceva sa creasca, iar banii tai sa se inmulteasca.
Asta e principiul de baza al bursei.
Multi au facut averi din asta, altii - chiar mai multi- au prapadit averi cu asta.
E alegerea ta daca doresti sa incerci. Sfatul meu e sa stai deoparte, pentru ca nu pari sa ai idee in ce te bagi, daca pui intrebarile astea.
Cat despre tranzactionare si retras banii, da, pot fi retrasi (in cazul in care nu ai facut prostia sa depui cu bonus, caz in care trebuie sa indeplinesti niste conditii).
Exista siteuri extrem de serioase, precum forex.com (siteul mama), cu ani buni de tranzactionare, asadar nu ai de ce sa iti faci probleme de genul.
Cat despre "viata e grea", fie-ti mila de cei care gandesc asa, sunt oameni chinuiti.
Viata e frumoasa, daca stii sa o traiestihappy
Bafta!

| tranzactiiforex a răspuns:

Eu nu cred ca e teapa. Ce pot sa spun, documenteaza-te inainte si pentru siguranta ta incepe intai cu un cont demo http://teletrade-dj.ro/trade/demo_accounts si apoi o sa vezi daca are rost sau nu.