| Ali1234 a întrebat:

Ce trebuie sa faca un promoter?

Răspuns Câştigător
| neutrino a răspuns:

Sa promoveze eficient produsele firmei: chiar si in cazul cel mai simplu, sa distribuie fluturasi cu produsele firmei.

1 răspuns:
| madalinapaula a răspuns:

Un promoter trebuie sa dea dovada de:
- punctualitate;
- seriozitate (sa nu fie indiferent sau obraznic cu clientii, sa nufumeze in timpul programului);
- fair - play (barfa iti anuleaza din start sansele de a mai obtine uncontract de promoter prin aceeasi firma; chiar daca sefii tai nu suntintotdeauna prezenti langa tine, nu uita ca ochi si urechi exista pestetot).