| DeeDee_1668 a întrebat:

Ce ziceti voi, are rost sa ma bag in afacerea cu cardurile Lyoness? Este profitabila sau nu? Sau e un joc piramidal in care nu merita sa ma bag? Intreb cunoscatorii.Ms anticipat!

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Draga Dee Dee, nu merita, am prieteni care au incercat, tot ceea ce primesti sunt discounturi la benzina si etc. dar nu bani adevarati, pentru asta tb sa-ti deschizi o forma juridica, dar ei promoveaza o afacere piramidala.

3 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

E cea mai tare afacere, e bazata pe consum care oricum se face, si se castiga bani adevarati, nu puncte, stelute, etc.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Buna ziua, sunt Florin Pasat, director de vanzari al Lyoness Romania SRL. Lyoness este un sistem de fidelizare care ofera bani cash inapoi la fiecare cumparatura, bani care se vireaza in contul bancar, fara sa fie nevoie de o forma juridica (intrarea in grupul de cumparatori este gratuita pentru simplul cumparator, nu exista taxe de mentinere in grup, chiar daca nu se cumpara). Pentru cei care doresc sa faca din dezvoltarea grupului de cumparatori o afacere exista posibilitati mai mari de castig. Pentru a decide daca acest sistem de fidelizare vi se potriveste sau nu participati, va rog, la una din prezentarile publice din cele peste 15 orase din Romania (gasiti lista pe http://www.lyoness.ag/RO/events/list/19.aspx) sau puteti acces pagina oficiala www.lyoness.ro sau www.lyonessromania.ro.

| GiGica34 a răspuns:

Corinatone nu sunt de acord cu tine stiu pe cineva care castiga SAPTAMANAL 170.000.000 RON happy dar nu asa ca bagi 2000 de euro trebuie sa si muncesti happy