| goodofwar09 a întrebat:

Cea mai bine platita meserie?

12 răspunsuri:
| Konata a răspuns:

Dupa parerea mea, nu exista cea mai buna platita meserie. Fiecare meserie este platita bine daca o faci bine. Depinde si de perspectiva fiecaruia happy

| vulpixb a răspuns (pentru Konata):

Sunt de acord cu tine!
Daca iti place meseria ta atunci nu te va interesa cu cat esti platit.

suntserios
| suntserios a răspuns:

Aia pe care o faci cel mai bine

| Grimmjow69 a răspuns:

Cei mai bine platiti sint chirurgii. In America, ei cistiga in medie peste 180 de mii de dolari pe an. Sint urmati de anestezisti, carora le revin, anual, aproximativ 175 de mii de dolari, si de ginecologi.

| j1NNNx a răspuns:

Mda. asa e cel mai bine big grin

| ElleElenaElle a răspuns:

Avocat sau judecator.Medic sau veterinar.Cantaret sau Actor.Etc.Funda?

| cristina6666 a răspuns:

Ori sculptor, doctor, design de toate felurile si mai e unul:cantaret!

| Crystyna_Elena_1997 a răspuns:

Pai depinde de munca pe care o depui, si ce fel de job visezi tu sa ai happy

| sanea06 a răspuns:

Prostituata, muncesti o ora si deja ai bani happy, si nu trebuie sa ai nici un studiu, foarte avantajos pentru femei happy

| 122324354453465 a răspuns:

Parlamentar(hot)

| Petrica123 a răspuns (pentru 122324354453465):

laughinglaughing))laughinglaughing heheheh haahahahahah Ai nimerit-o foarte bineeeeee laughinglaughing Felicitari!

| Rogojina_Adrian_1998 a răspuns:

Cele mai bine platite si care le poate face fiecare in Romania sunt :
Pe locul 1 Cersetor.
Stai toata ziua cu fundul pe o bordura si zici dai si mie ceva nenea.
Pe locul 2 Gunoier.
Stai cu nasu in gunoi de iti lacrima joci ca Niagara.
Si ultimul dar nu cel din urma
Pe locul 3 gropar.
Aici lucrezi mai rar dar si cand lucrezi iti rupi mainile.
Astea sunt cele mai bine platite in Romania pentru ca doar muncitori de astea avem laughing))))))
Aceasta a fost un pamflet si trebuie tratat ca atare. PACE