| ALEXICAmarketing a întrebat:

Cine are sau a avut curaj sa cumpere actiuni de pe piata de capital?

Răspuns Câştigător
| raresandrey a răspuns:

Pe undeva ai dreptate, iti trebuie si o doza de curaj, dar cel mai mult conteaza sa fii informat sa studiezi piata in amanunt si de ce nu sa stii si un pic de brokeraj sau daca nu iti iei un broker si iti risca el banii laughing

| ALEXICAmarketing explică (pentru raresandrey):

Si inteligenta investitionalawinking Ma mir ca exista raspuns la intrebarea asta happy Credeam ca nu o sa am nici un raspuns happy

1 răspuns: