| florin1979 a întrebat:

Cine este inscris pe acest site http://www.megatypers.com poate sa imi dea cateva detalii, este serios, ati primit deja bani, etc?

Răspuns Câştigător
| mariuslux a răspuns:

Salut. Vreau sa fiu cat mai direct. Nu ma intereseaza acel site. Ce pot sa iti spun ca eu acum castig 50 de dolari pe zi( si suma crezte in fiecare zi) si sunt foarte fericit. Nu vreau sa ma crezi pe cuvant...stiu ca este greu de crezut...si eu am fost la ptc-uri, hyip-uri etc..TOATE SUNT O PIRDERE DE TIMP. Daca chiar vrei sa castigi bani frumosi ma poti contacta pe acest ID de mess si te ajut: bengos2024. Bafta