| Aryanna91 a întrebat:

Cine este interesant de firma margo cosmetics?inscriu reprezentanti.add margo.cosmetics pentru detalii

1 răspuns:
| roxacosmetice a răspuns:

Inscriu reprezentanti la o noua firma de cosmetice cu o calitate superioara (produse de ingrijire, machiaj, parfumerie, produse pentru copii, pentru barbati si produse pentru curatenie ), DIVA LIFE COSMETICS. Pentru detalii, buzz.Aici puteti gasi informatii precum si gama de produse www.divalifecosmetics.ro, iar aici va puteati inscrie : http://www.divalifecosmetics.ro/register.htm? r=002460. detalii la id repr_cosmetice