| Adelina_9940 a întrebat:

Cine este interesat de un job part-time sa-mi lase un mesaj happy

6 răspunsuri:
| Steff_7182 a răspuns:

Salut!
Spune-mi te rog ce presupune job-ul respectiv, daca pot sa lucrez de acasa sau nu, daca nu, de unde esti.Mai multe detalii te rog.
Pa pa si Bafta!

| DenysaLove a răspuns:

Buna.
sunt interesata deoarece vacanta asta am tot cautat si as vrea.
lasa-ma mesaj cu detaliile privind job-ul.
multumesc

| necunoscutu a răspuns:

Buna happy lasa-mi mai multe detalii despre job ca sa stiu despre ce e vorba

| Simonicy a răspuns:

Si eu as fi interesata daca mai este de actualitate.Mersi! astept un semn.

| Simonicy a răspuns:

Buna...si eu as fi interesata de job daca mai este de actualitate.ms.astept un raspuns.

| andr3atm a răspuns:

M-ar interesa si pe mine jobul daca mai este valabil. lasa mi te rog un mesaj