| RAY a întrebat:

Cine folosește cripto monede?

Bitcoinul a scăzut cu aproape 5, 7% în ultimele 24 de ore. Totodată, Ethereum şi XRP au înregistrat un declin de 9, 2% şi, respectiv, 8, 1%. Cardano este pe minus cu circa 2, 7%, potrivit datelor agregate de CoinDesk.

https://www.zf.ro/......e-20272809

1 răspuns:
| Dandinelle a răspuns:

Da și așa cade în fiecare an pe perioada asta+ că asta a fost "drop"ul de septembrie. Și în august au scăzut. Dar sa vezi mai departe ca ADA tot creste și se prezice că până-n decembrie btc trece lejer la 100k. Orice ar fi eu imi mai tin monezile câțiva ani să prindă vechime