| petre_3712 a întrebat:

Cine ma ajuta sa pun si eu poza la profilul din siteul asta pls?
Cum se pune?

8 răspunsuri:
kittyalexandra
| kittyalexandra a răspuns:

Mergi la "editare profil", selectezi "selecteaza imagine profil", dai browse, o cauti la tine pe calculatoru, dupa care dai "salveaza profil". In cazul in care nu iti merge din prima incearca mai tarziu intrucat s-ar putea sa fie probleme cu site-ul. Succes!

| alexdop21 a răspuns:

Petre sa traiesti, vezi ca in momentul in care intrii in contul tau apar in dreapta niste optiuni, dai click unde scrie editare prifil si vezi ca pe la ultimul rand este incarca poza, intra acolo dai browse si ia o poza de la tine din pc. good luck

| Psihoyounger a răspuns:

La Editare profil mergi. Acolo vei gasi. Mai in josul paginii. Bafta!

Psihoyounger

| SweetCandy a răspuns:

Dai editare profil si apoi selecteaza imagineahappy
e simpluhappy

| Haydee a răspuns:

E usor. Dai editare profil si acolo poti sa schimbi tot ce vrei.

Răspuns utilizator avertizat
| vyol3ta a răspuns:

@ioana ti-a spus tot ce trebuie sa faci happy

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

In Editare profil, in josul paginii, in partea dreapta ai optiunea de a insera o fotografie. Apesi Browse, apoi selectezi foto dorita, dupa care salvezi profilul! Gata! Bafta!