| cristian_2087 a întrebat:

Cine ma poate ajuta cu niste site-uri bune (serioase) cu anunturi de locuri de munca in judetele Alba, Cluj si imprejurimi? Mai exact m-ar interesa un post de sofer profesionist (pe tir). Promit FUNDA celui mai folositor raspuns! happy

5 răspunsuri:
| AndreiDr a răspuns:

Ejobs.

| agnessme a răspuns:

Daca nu ai gasit inca un job perfect.......mai ai o sansa! copiaza linkul http://adv.justbeenpaid.com/? r=rh2h7V6zGi&p=jssbooster14 poti simplu sa lucrezi de acasa, FREE time. nu trebuie sa stii calculator, decat sa tastezi! BAFTA! ASTA E SANSA TA! vei fi ghidat pas cu pas.

| AndreeaPanait a răspuns:

Http://www.ajofmcj.ro/
Agentia judeteana pentru ocuparea fortei de munca sau Ejobs.