| chikitoka a întrebat:

" Cine nu intelege psihologia feminina a maselor, a multimii, niciodata nu va obtine efectul necesar. Intrebati-va:ce vrea femeia de la barbat? Claritate, hotarare, forta, actiune. Daca vorbesti cu ea cum trebuie, se va sacrifica cu mandrie." ...pentru cei care nu ne intelegwinking

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Vrea sa fie iubita, vrea sa fie al ei, sa-i fie alaturi la greu, sa-i aline durerea si sa participe la bucuria ei, sa-i spuna"buna dimineata/seara, iubito", sa fie un tot...si atunci, da ", se sacrifica cu mandrie."

2 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Citat din Adolf Hitler

| leluc a răspuns:

Incearca sa postezi o intrebare o singura data nu de 2-3 ori. E obositor.