| Alpha13 a întrebat:

Cine si-a conceput o afacere online?(vanzari, blog etc )

8 răspunsuri:
| bianca a răspuns:

Eu m-am inscris la oriflame
si nu sunt numai cosmetice sunt si parfumuri pentru baieti, geluri de dus, balsam pentru ras etc.

in plus poti recruta alti oameni(care vor sa devina reprezentanti) si castigi si din vanzarile lor
da-mi add bia_coolgirl94 si iti voi explica mai multe acolo

| MeimeiPinguinu a răspuns:

Tzau
Eu m-am angajat online mai de mult la Lady`s... cbianca_job@yahoo.com add me daca vrei sa te inscrii si tu si iti voi spune mai multe acolo.Sarbatori Fericite happy

| BlueHusky a răspuns:

Cam ce ai vrea sa stii despre afacera online?
In general sunt cateva tipuri de afacere online :
1-comert
2-reclama
3-pay for something (gen site-uri care au o taxa)
4-chat
5-gameing
Ce te-ar interesa mai exact?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Am eu ceva pentru tine foarte interesant: remus130719@yahoo.com

| stroedaniel13 a răspuns:

Salut,

Cateva idei de afaceri online gasesti aici: www.afaceri-online.org

| Alpha13 explică:

Si ceva de baieti cred big grin happy

| Cherry_5191 a răspuns:

Pay to click daca esti interesat contacteaza ma la id ul xsolixxx@yahoo.com