| monibarbi10 a întrebat:

Cine stie cat cost un dictionar roman intreg?

7 răspunsuri:
| BloodPrison a răspuns:

In jur de 100 lei, 1 milion in bani vechi, daca de referi la dex

| daniel_8163 a răspuns:

Cat costa unul intreg nu stiu, doar cepe jumatate stiu cat costa

| mia_6733 a răspuns:

Depinde pentru ce iti trebuie. Oricum DOOM2 e cel mai complet. Costa in jur de 60-70 lei. depinde de librarie.
Barfta! :*

| crysty112_4579 a răspuns:

Un dictionar roman intreg in jur de 50 lei sau cel mai bun dintre toate 100 lei

| BiancaDenisa a răspuns:

Buna! Cel mai ieftin dictionar poate costa si 20 de lei unul care are pretul acceptabil poate costa in jur de 50-55 de lei iar unul foarte bun(sau chiar dex-ul)costa in jur de 100-150 de lei(sunt dictionare-dex-imbracate in piele-pe coperta...acelea sunt mai scumpe si pot ajunge cu pretul pana la 200-250 de lei)Mult succes in alegerea dictionarului...happy