| supercar72 a întrebat:

Cine stie cum pot face bani de la colindat si urat. cat mai multi. avetio o tactica ceva ...si fara furt ...eu ma gandeam daca merg cu capra scot multi bani thinking niste idei ceva. daca sunt din iasi spuneti-mi niste zone unde se fac bani buni

7 răspunsuri:
| GandesteLogic2011 a răspuns:

Colinda DOAR casele care au usii noi si frumoase

| SongsoftheSabbathSacrifice a răspuns:

In primul rand,nu cred ca poti scoate "bani buni" de la colindat,nu vreau sa te dezamagesc sau ceva,dar multa lume nici nu o sa te primeasca thinking Tactica de colindat,hm thinking Eu zic asa, leaga-ti de c*aie niste clopotei, si te duci in case la oameni cu plugusoru' porno.Aia or sa te plateasca cat vrei tu numa sa pleci odatawinking Dar ai grija, daca dai peste o baba nimfomana :-s

| IGM a răspuns:

La colindat te duci din placere nu pentru bani, daca te duci special ca sa faci bani nu o sa te alegi cu mare lucru sa stii.

| lrls a răspuns:

De la colindat.colinda la familia ta si prietenii ca ei iti dau mai multi banirolling on the floor

| Demetriavic a răspuns:

Du-te la multe blocuri, case, etc, mai ales la rude! familie etc. happy

| narcisbucur11 a răspuns:

Pai eu sunt din rozavlea, maramures si fac de craciun 4 milioane, nu cu capra laughing poti face „bani buni " laughing cand intri zicand „buna seara nu stiu ce din astea si iti dau mai mult. funda
?

| Camy22 a răspuns:

Poti sa te inscrii ca reprezentant la ORIFLAME. Ai comision intre 23%-40%, iar daca faci treaba buna poti sa castigi destul de bine.
Comisionul este astfel: 23% pentru o comanda intre 50-249.99 lei
30% pentru o comanda intre 250-499.99 lei
40% pentru o comanda mai mare de 500 lei
Daca doresti sa te inscrii da'i add la : m.camiii@yahoo.com
http://www.whiteimage.biz/clients/oriflame/no111/recruti.html