| andrauta a întrebat:

Cine stie cum pot sa fac bani la varsta de 12 ani, nu de la parinti de la alti oameni ca sa am banii mei?

Răspuns Câştigător
| AlexSadik a răspuns:

Deci la 12 nu ai prea multe sanse, dar exista! te poti interesa la firme gen ORANGE pentru impartit pliante, sau poti juca poker pe net (asta e noua am aflat de la un prieten) sau sa te perfectionezi in vreun program ex.photoshop si sa cauti joburi pe net cu prezentari pe net si job direct din scaunul din fata PC ului

18 răspunsuri:
| Ana_6561 a răspuns:

Poti sa devi reprezentant avon. eu de la varsta de 11 ani am inceput si mo ajutat foarte mult, merita is o gramada de benefici, bani etc. daca vrei sa iti dau mai multe detalii intra pe avon016190.

| nosferatu a răspuns:

Nu suntem in america. altii au facultati terminate si nu au de munca si tu vrei sa faci bani la 12 ani?

| mimiwewem a răspuns:

Ca sa faci bani mai ai de mancat mult...
joaca-te cu papusile acuwinking
o sa ai timp sa muncesti si nu o sa iti mai doresti astahappy.
pa pa

| mimiwewem a răspuns:

Nu te mai joci cu papusile?raised eyebrowsstraight faceeu si la 14 ani ma jucam...
pacat...
esti inca micuta si te poti juca...
cei care ti-au zis ''porno, xxx, e. t. c.''te-au luaat la mistostraight face
papa

Răspuns utilizator avertizat
| Marijuana a răspuns:

Cersestiwinking

| georgianaionescu a răspuns:

Nu cred ca cineva te-ar angaja de la varsta aceasta frageda!

| alexx_8375 a răspuns:

Centura filme xxx

| andrauta explică:

Va multumesc pentru raspunsunsuri si sa stiti ca eu nu ma mai joc cu papusile si nici nu vreau sa fiu curva.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Dragutza nu poti face inca asa ceva prin modalitati decente de la varsta asta

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Deci va spun ca la 12 ani nu poti dar daca ai 17 poti face bani asta pentru baieti ex eu mi-am luat un aparat de tatuat si sunt pe bani mei acum fac tatuajewinkingtongue

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Imprumuti bani copiilor si le iei dobanda

| WalterWhite a răspuns:

Take a job

| ChildrenOfBodom a răspuns:

Mai lasati fata in pace... Ce va tot luati de ea este si ea mica tongue. glumeam mie la 12 ani mi se spunea pitic tonguelaughing

| Lery a răspuns:

Cum sa te joci cu papusile pana la 14 anirolling on the floorrolling on the floor eu nu ma mai joc cu papusile de la 10 anitongue

| oana_6503 a răspuns:

Ciordesti

| Roxy_Roxana_1998 a răspuns:

Invata sa faci bratari din ata si vinde pe la copii la scoala sau unde vrei tu si poate o sa faci ceva banuti :*

| CristiMD a răspuns:

Un coleg de-al meu se ocupa cu marijoana de la 13 ani, avea o gramada de bani...