| cosminboss96 a întrebat:

Cine vrea hack pentru CS, dati add gherghina_cosmin si va dau hack pentru CS care merge 100% va zic eu cum trebuie sa procedati, doar pentru 2 Euro p tel, dar macar functioneaza nu ca altele!

1 răspuns:
| AlexanderTheG a răspuns:

Va vand eu hack pentru cs care functioneaza 100% si va si spun cum sa faceti un hack pentru orice doar la pretul de 1, 99 Eurolaughing

PS nu cred ca o sa gasesti pe cineva care sa ii vinzi hackul pentru ca google e plin de hackuri pentru cs si functioneaza bine. daca vrei acum imi poti da funda ca nu cred ca vei avea alt post