| Aryanna91 a întrebat:

Cine vrea sa se inscrie ca reprezentant Margo Cosmetics?

8 răspunsuri:
| Saya a răspuns:

Ce-mi iese?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Care e varsta minima necesara?

| Aryanna91 explică:

Contactati-ma pe margo.cosmetics pentru mai multe detalii!

| ioanionel a răspuns:

Http://www.youtube.com/watch?v=SM-cqY8HkrM un filmulet cu catalogul puteti vedea aici

| sorinaianghel a răspuns:

Daca vreti sa cunoasteti oprortunitatea avon... 0726388398 sau id: sorinaianghel

| mari_5781 a răspuns:

In momentul in care prezinti o asemenea firma documenteaza-te cine sunt si ce stiu, cu asemenea "potential financiar" ca doar vad numai vedete ce pozeaza pentru ea ( Mena Suvari, Hayden Panettiere si altii... pentru cei ce nu cunosc e simplu cautare dupa imagini actritele respective si...) sau ma insel si sunt amatori care nu si permit sa cumpere niste fotografii pentru un catalog? Va doresc "succesuri"!

| roxacosmetice a răspuns:

Inscriu reprezentanti la o noua firma de cosmetice cu o calitate superioara (produse de ingrijire, machiaj, parfumerie, produse pentru copii, pentru barbati si produse pentru curatenie ), DIVA LIFE COSMETICS. Aici puteti gasi informatii precum si gama de produse www.divalifecosmetics.ro, iar aici va puteati inscrie : http://www.divalifecosmetics.ro/register.htm? r=002460. detalii la id repr_cosmetice

| ioanionel a răspuns:

Cine doreste sa vada catalogul online de la margo, ladys si diva sau sa se inscrie ca reprezentant a acestor firme poate accesa site-ul http://catalog-cosmetice.wgz.ro