| hey a întrebat:

Credeti ca merita sa-mi vand site-ul? www.muzica.tv?
Cat sa cer? Multumesc.

4 răspunsuri:
| videoblog a răspuns:

Vezi ca sunt forumuri de profil pentru vanzare siteuri. cauta pe google.

daniela
| daniela a răspuns:

Frumos, ai muncit ceva la el. bravo tie... nu intelg de ce sa-l vinzi?

cami
| cami a răspuns:

Ia-o logic.
Ce-ai "cheltuit"? Timp. Raporteaza-l la o suma. Asudare? Raporteaz-o la ceva material.
Numai tu stii, fiindca tu l-ai creat. Dar gandeste-te la avantajele lui, dar si la dezavantaje. Merita sa-l vinzi?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Bună.
O licitaţie deschisă cu un preţ de pornire este cel mai bine pentru a avea un profit de pe munca ta.
Pa, pa.