| Puiu_Constantin_1999 a întrebat:

Cum as putea sa castig bani usor fara sa afle parintii mei tinand cont ca am si scoala.Multumesc anticipat,

5 răspunsuri:
| OnuOnulică a răspuns:

Spune-mi câți ani ai ca să-ți spun ce ai putea face la vârsta ta. Dar dacă nu te pricepi la programare sau nu ai înclinații spre youtube atunci nu ai cum să faci bani.

| Puiu_Constantin_1999 explică (pentru OnuOnulică):

17 ani..si ma pricep la youtube

| OnuOnulică a răspuns (pentru Puiu_Constantin_1999):

Fă-ți un cont de youtube și posteză diverse filmulețe. Iar apoi folosește programul AddMeFast pentru a face vizionări. O să câștigi puțin dar măcăr câștigi.

| Pandhoraa a răspuns:

Poti lucra de acasa ca operator intervi asistat de calculator
https://www.mercury.ro/......ator-cati/

| CristiMC a răspuns:

Daca vreti sa faceti bani pe net inregistrativa pe link-ul acesta: http://www.marketglory.com/strategygame/CristiMCC

Pentru indrumare adauda skype-ul meu: Cristi MCC. O sa va explic in ce consta jocul si cum se produce banii.