| anonim_4396 a întrebat:

Cum este viața de Bucuresti? Se castiga daca îmi deschid un bar?

3 răspunsuri:
| LonelyLoner92 a răspuns:

Trebuie sa iti alegi in primul rand o zona foarte frecventata de oameni.

suntserios
| suntserios a răspuns:

Se castiga, daca investesti serios in el, daca stii sa ii faci publicitate si mai ales daca alegi bine zona

| blAster85 a răspuns:

Depinde si ce gen de bar vrei, conteaza mult clientela care o va avea acel bar, daca iti vin numai pustani, care beau un suc si stau 5 la masa. daca iti merg multi ascultatori de manele de exemplu,majoritatea au un alt nivel de gandire/comportament, ideea e sa stii sa iti faci o clientela buna, si desigur zona, serviciile oferite, cum tratezi clientii.