| jessy13 a întrebat:

Cum fac rost de bani?

9 răspunsuri:
| IonutDX a răspuns:

Valoarea unui om e data printre altele de ceea ce stie sa faca. Tu ce stii sa faci?
Cu cat ceea ce stii sa faci e mai cautat cu atat s-ar putea sa fie mai bine platit. Nu uita de calitatea muncii tale.

Uita-te in jurul tau, ce lucruri vezi? Intelegi cum sunt facute, le poti face chiar tu, la fel de bine sau mai bine, la acelasi pret sau la un pret mai mic? Care sunt clientii tai? Stii cum sa iti promovezi produsele/serviciile?

Norocul ti-l fauresti singur(a)!

Răspuns utilizator avertizat
| inscriereoriflame a răspuns:

Si eu am cautat ca tine ceva de munca de acasa. in cele din urma am gasit ceva sigur, din care castig destui bani. Eu pot dovedi ca se poate. inscrie-te la Oriflame, te pot inscrie eu. Doar intra pe http://inscriereorif.no-ip.org si completeaza formularul de inscriere. Te invat cum sa faci profit mare, sau sa-ti dezvolti o echipa. Ai si un concurs acolo pe site; in plus suntem tot timpul la dispozitia celor pe care ii inscriem cu tot felul de informatii si sfaturi legate de activitatea de consultant Oriflame. http://inscriereorif.no-ip.org e cea mai buna alegere! pentru orice alte intrebari poti suna la numerele de telefon de pe site. simplu... merita sa incerci. nu ai ce pierde, nu investesti nici un ban. doar castigi :D http://inscriereorif.no-ip.org

| unknow91 a răspuns:

Cam toti vrem sa facem rost de bani...dar ca sa facem o afacere trebuie sa avem niste bani mai intai..si ar trebuie sa te gandesti ft bine inainte sa investesti bani in ceva...

| demilovato92fan a răspuns:

Eu folosesc clixsense. Axeaza-te pe unu maxim 2 ptc-uri si daca stii cum sa le promovezi si sa aduci referali o sa ai mult de castigat. Eu am facut anul trecut putin peste 100 de euro doar cu clixsense si mi-au prins foarte bine. Nu am investit nimic. Am lucrat cu clixsense pentru ca au forum cu dovezi de plata si binenteles ca mi-am si primit banii. Click aici pentru detalii si inscriere: http://cumfacbanipenetacasa.blogspot.ro/......-aleg.html

| 122324354453465 a răspuns:

Poti sa faci bani pe net....incearca neobux

| alexcoca11 a răspuns:

Daca esti din Brasov fate reprezentant avon in gr mea daca vrei cantacteazama la alex_coca10@yahoo.com

| mfo a răspuns:

Du-te la munca!