| claudiu_5663 a întrebat:

Cum faci bani online fara a investi?

12 răspunsuri:
| EmotionalKoma a răspuns:

Poti sa iti deschizi un mic magazin online cu tot felul de lucruri care nu iti mai trebuie, iti poti face cont pe trend zone e gratuiut si poti adauga produse, trimite-mi mesaj daca vrei detalii

| EmotionalKoma a răspuns:

Gratuit*

| Piableu a răspuns:

Neobux.com
Infintybux.com

si mai orce are "bux" la sfarsit. Aceste siteuri sunt PTC ( payed to click). In fiecare zi iti apar un anumit numar de ads( adverstiments=reclame) pe care dai click si obtii intre 1-0.001$ ( depinde de site, iar cele ce iti dau 1 $ sunt "scam" ( pacaleli) ).
Neobux este cel mai bun PTC, cu milioane de useri. Priemst 0.001$ pe click( stiu ca nu este mult) dar eu sunt de 17 zile inscris si am 0.3$( din nou, stiu ca nu este mult). Dar, cum poti face 10.000$? Simplu. Dupa ce faci 0.6$, iti cumperi un pachet de refferals( refferals= alti useri care atiuci cand primesc 0.001, iti vin si tie aceeasi suma, doar daca sunt ai tai). Refferali sunt de 2 feluri:
-directi(cei ce se inregistreaza accesand linkul tau)
-inchiriati( platesti pentru a-i avea 1 luna, 2, 9, etc.)
Dar daca referalli sunt useri care si-au facut cont doar asa si nu mai sunt activi? Pai, sistemul de refferali este avantajos pentru useri: Poti inchiria doar referali care au fost activi acum 24 de ore. Daca i-ai luat sa zicem in ultima lor zi in neobu, nu este nici o problema: poti sa ii reclilezi si obtii ceva bani pe ei.

Daca mai ai intrebari, nedumeriri, da-mi un mesaj. Valabil pentru toti cei care vor detaliiwinking

| aura3fan a răspuns:

Am 2 propuneri Lady's si SC Net 2 afaceri fara investitie, lucrezi liber, in functie de disponibilitate, inscriere gratuita.
Vezi mai multe aici: http://inscriere-ladys.webgarden.ro/

Răspuns utilizator avertizat
| anda2happy a răspuns:

Poti sa incerci si varianta asta, fara bani. Nu trebuie decat sa investesti ceva timp si incet incet o sa scoti bani ...si apoi vezi tu ce faci cu ei :)

Intra, fa-ti cont si apoi lasa-mi un mesaj si lucram impreuna mai departe http://www.shotbux.com/?ref=anda2happy

| claudiu_5663 explică:

...am decis sa fac ce zic cei de la http://totuldesprebanionline.blogspot.com/

| Kr1ptoN a răspuns:

Http://imgdollar.com/free256.html ii simplu de tot, pui poze, atii dau click si faci bani la momentul de fata are rata cea mai mare de a face bani si ii bine ca nu este asa populat ca sa ii scada rata la $ eu am facut 11 $ in 12 zile daca te intereseaza lasa coment si pun dovada de plata

| alitzzy a răspuns:

Eu îmi scot banii de buzunar de pe ClixSense: http://csl.ink/tHu
E cel mai ok ptc pe care l-am gasit. Mai nou ma joc chestii pentru bani pe el. E foarte tare când te plictisesti.

| sormad a răspuns:

Castiga bani tastand coduri. Inregistreaza-te aici http://asmoney.site/6454156059394/. La 150$ poti scoate banii prin Western Union, Pay Pal sau card. Succes.

| Andreitudorsc a răspuns:

Google Facebook si celelalte motoare sau retele de socializare iti vand istoricul altor companii ca tu sa primesti diferite ads. Prin aplicatie solipay companiile cumpara direct de la tine ceea ce accesezi si primesti banii via paypal. Creeaza-ti cont si introdu codul acesta la referral ca sa ma ajuti si pe mine 63da4267