| numesiprenume0 a întrebat:

Cum faci un bilet la fotbal? Ce trebuie sa stii ca sa fie castigator?

6 răspunsuri:
| gabicoo a răspuns:

Trebuie sa fii prieten cu Gigi că el stabilește scorul cu 3 zile înainte.
Vezi meciul Unirea Urziceni -Steaua 1-0 singura victorie a Urziceniului din acea ediție de campionat!

| cfrtobias a răspuns (pentru gabicoo):

Pai doar fcsb exista?

| gabicoo a răspuns (pentru cfrtobias):

Ăla a fost ultimul meci pe care am pariat eu!
Mai există și Dinamo. Îl intreb pe copilul vecinilor mei pe cine iubești tu mai mult? Pe mami? Nu, că mă bate! Atunci pe tati? Nici pe ăsta că mă bate și mai rău! Atunci pe cine iubești puișor? Pe Dinamo că nu bate pe nimeni!

| gabicoo a răspuns (pentru gabicoo):

Parcă mai era și Rapidu dar nu se pune că ei sunt peste tot acasă!

| Alexuţ02 a răspuns:

Reguli de parior senior :

1. Nu te iei dupa cote

2. Iti asculti feeling-ul

3. Mai consulti si clasamentul din cand in cand

4. Te uiti si la absentii din acel meci

5. Nu-ti complica viata singur cu unele meciuri ce nu-si au rostul pe acel bilet

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Trebuie sa cunoști echipele sa le urmărești sa vezi când sunt în forma sa vezi care echipe sunt perseverente sa ști cine e accidentat cine e indisponibil ca dacă Messi de la Barcelona e accidentat barca nu prea bate sau la real când o plecat Cristiano Ronaldo sa văzut ca realul nu mai joaca la fel de bine și nu mai rupe pe cine prinde în cale. Trebuie sa cunoști bine echipele și jucătorii
De obicei echipele care merita sa le pui la pariuri sunt psg, Barcelona, real Madrid, inter, Bayern CFR Cluj, liverpool care bate tot ce prinde, Manchester City, benfica, astra mergea bine acum o decăzut deci trebuie sa urmărești echipele de pe primele locuri din clasament evoluția lor dar în ultima vreme in afara de liverpool care o bătut constant nu prea mai vezi ca o echipa sa fie mereu în forma nici măcar Barcelona sau Bayern trebuie sa fi și foarte norocos și sa ai o intuiție bună la pariuri ca degeaba ai experienta. Sincer sa îți spun nu prea poți câștiga la pariuri mai ales în tltima vreme numai rezultate imprevizibile poți pierde și dacă pui o echipa de pe primul loc cu una de ultimul loc nu ai deloc o siguranța și cred ca se fac și manevre nu știu cel puțin înainte se făcea.