| DraguțGăbița a întrebat:

Cum inchid contul de cumparaturi btdirect?

Am platit toate ratele, toata datoria si ma trezesc ca vine factura cu "Comision de administrare 6. 50DB" "Sold precedent 13.50" "Suma minima de plata 0.00"
Ultima oara cand i-am sunat, mi-au raspuns dupa multe ore si tot n-am putut sa-l inchid, pentru ca mai era de plata o suma de 8-9 lei, pe care nici n-am cum s-o vad, ca nu aparea pe ultima factura si n-am o metoda prin care sa vad in timp real cat mai e de plata. Mi-a zis ca merge sa inchid contul daca îi fac lui bunica poza la buletin si le trimit email de solicitare pentru inchidere a contului, in care sa fie inclus poza cu buletinul.
Ce as putea face ca sa-i inchid contul, ca ea e toata ziua plecata si la banca nu vine?

1 răspuns:
| ioana748 a răspuns:

Trebuie neaparat urmati pasii respectivi.
Daca nu trimiti cele specificate de banca nu vor inchide contul.