| Beeline a întrebat:

Cum inchid, lichidez, desfiintez un SRL? Daca se poate, rog costuri aproximative, pasi de urmat. Multumesc!

4 răspunsuri:
| videoblog a răspuns:

Uite aici - http://www.cabinetexpert.ro/......-onrc.html - eu am probat si asa este.

Bula
| Bula a răspuns:

Dupa cate stiu, in cazul lichidarii voluntare, prima data trebuie sa aduci contabilitatea la zi, sa ramai fara datornici. Umeaza o procedura destul de lunga si costisitoare la Registrul Comertului. Anul trecut, costurile au fost comparative cu cele de infiintare.

| Beeline explică:

Tx Bula, chiar acum am citit in Standardul de azi toate detaliile. Dureaza 2 luni si costa 520 Lei happy Superb!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Te costa aproape 10 mil sa inchizi o firma daca nu are datorii