| AlexTbK a întrebat:

Cum pot aduce cati mai multi membri pe un site? dau Funda:X:X:X:

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Primul rand trebuie sa iti faci un banner.
Faci reclama reciproca,Massuri multe, Intri pe chaturi si faci reclama, lasi comenturi pe alte siteuri cu linkul site-ului tau etc.

7 răspunsuri:
| chelie91ptm a răspuns:

Pui lumea sa dea mass-uri si pui si tu link-ul pe diverse site-uri.

| chelie91ptm a răspuns:

Funda

| mFlorian a răspuns:

Cea mai buna cale este prin reclama,dar poti sa rapandesti vorba despre acest site prin diferite metode. Exemplu : yahoo messenger,skype, facebook, hi5.

| pinkqueen98 a răspuns:

BunahappyPoti aduce mai multi membrii pe un site in felul urmator:Trimite la toata lista ta un mesaj cu linkul site'ului si ii rogi sa intre pe el:*. Succes!happy

| imifacuncontincarescriucudiacritice a răspuns:

In primul rand, le spui, apoi vor veni pe site.

| Balalelo a răspuns:

Exista multe metode.In primul rand, conteaza care este subiectul site-ului.In primul rand, prietenii, rudele si vecini sa ii intrebi primi daca ii intereseaza si daca vor sa te ajute.Apoi poti incepe sa dai mesaje pe mess.Poti ruga sa dea mai departe mesajul si sa te contacteze daca ii intereseaza. Apoi, reclama, trimite site-ul si descrierea despre el pe diferite site-uri (pe net). Acestea sunt cele mai bune metodewinking! Funda?

| SnowFlake_2466 a răspuns:

Pe un site poti aduce membrii prin reclama incepand cu messengerul prin prieteni dupa aceea cu facebook cauti pe siteuri de specialitare pe forumuri sper sa fi fost de ajutor