| anonim2596 a întrebat:

Cum pot castiga bani? am 12 ani si am nevoie de bani

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ajuta-ti parintii la diferite treburi si de ce nu si veciniiwinking

15 răspunsuri:
ÉrotiqueConseils
| ÉrotiqueConseils a răspuns:

Mai nimic! Te mulţumeşti cu cât primeşti de la părinţii tăi.
Când vei împlini vârsta de 14-15 ani, vei putea împărţi pliante, sau vei putea deveni promoter!
Până atunci, răbdare!

| Classy a răspuns:

Pai la 12 ani nu prea ai ce face..Imparte pliante de la supermarket, sau te poti face reprezentant avon, dar cu conditia sa te ajute si mama..Bafta

Răspuns utilizator avertizat
| anonim2596 explică (pentru Marian_Marius_1973):

Am 12 ani si sunt in clasa a 4-a?

Răspuns utilizator avertizat
| zuzzaa a răspuns:

Imparte pliante
Ajuta-ti parintii la diferite treburi

| justbelieve a răspuns:

Trebuie doar sa te inregistrezi, sa astepti sa iti trimita ei mail-uri si sa le accesezi.iti vor trimite in fiecare zi mail-uri.nu este un castig imens,dar decat deloc...mie mi-au prins bine;)este sigur,fara minciuni, spam-uri, fara investitii si timp pierdut.intra aici pentru mai multe informatii http://www.maildirect.ro/inregistrare/30dd511daba183e58b0944502e862dfa