| Antonies a întrebat:

Cum pot câștiga bani? Am 16 ani și vreau să câștig bani așa după școală, apoi când termin clasa a 12. a o să mă angajez că un om normal dar vreau sa-mi câștig banii și acum. Idei? Ceva pe internet sau ceva de genul? Am făcut 27e din Photoshop in 2 luni cam așa, nu e așa ceva wow daca nu te pricepi foarte bine in el.

3 răspunsuri:
| R0byZ00r a răspuns:

Nu merita sa stai 5-6 ore in fata pc-ului si sa te stresezi pe 50-100 de lei pe luna! Iti recomand sa bagi la Fortuna/public bet te uiti la cote si pariezi, imi dai mesaj daca te-ai hotarat si eu iti voi da detalii cum sa joci si unde sa joci si ce trebuie sa faci, am bagat 3 lei si am luat si 2 milioane, bagi 2 bilete cu 1x sau 2x si iti iese unu si aia e

| Antonies explică (pentru R0byZ00r):

E o idee buna, dar explică.mi te rog că eu nu înțeleg ce pariezi, pe ce pariezi, unde, cât bagi, cât îți iese. daca e legal în primul rând, daca exista riscuri.laughing

| R0byZ00r a răspuns (pentru Antonies):

E mult de explicat laughing) nu stiu daca ma ve-i lua in calcul asta e cea mai sigura metoda, bagi doar 2-3 lei poti baga si 100 pe meciuri sigure, da-mi mesaj sa iti explic