| cristi99vera73 a întrebat:

Cum pot face bani la 13ani? sunt baiat
nu vreau raspunsuri gen,, asteapta alocatie cere parintilor si alte din astea

6 răspunsuri:
| JBP a răspuns:

Nu stiu sigur daca poti sa te inregistrezi la 13 ani dar citeste despre aceasta metoda foarte simpla de a face bani Bafta http://freeonlinemonney.blogspot.ie/......-este.html

| cristi99vera73 explică:

Fara internet plz

Răspuns utilizator avertizat
| IngerasulTaw a răspuns:

Pai...este simplu depinde de cum vrei sa faci bani joaca sau pariaza pe ceva eu asa castig mereu plec acasa cu 2500 de euro(ei bine noi jucam cu bani multirolling on the floor)bafta la castigkiss

| banidebuzunar20 a răspuns:

Buna. te pot ajuta eu, adauga-ma in lista bani_de_buzunar20@yahoo.com si iti voi da toate detaliile.