| CrazyStyles a întrebat:

Cum pot face bani pe internet? Cele mai folositoare site-uri si ponturi. Multumesc.

4 răspunsuri:
Răspuns utilizator avertizat
| NPA a răspuns:

Cu clixsense chiar se castiga, tocmai am fost platita 8.5$ intr-o saptamana i-am facut, poti face chiar foarte multi, in fuctie de cat timp petreci pe site si in functie de cantitatea de munca necesara. Incearca si nu o sa regreti! http://www.clixsense.com/? 4440416

| Vladone80 a răspuns:

Iti recomand sa cauti pe site-ul Enciclopedia Afacerilor diverse idei de a face bani pe internet!

| StefyCrina a răspuns:

Banii pe internet nu sunt bani obtinuti corect(in cele mai multe cazuri). Poti sa cauti joburi ca informatician daca esti bun la calculator.SAu pti sa faci un curs sau o facultate.