| aligatorrr a întrebat:

Cum pot intra in politica si sa tin un discurs? HEEELLLLLLLLPPPPPP please! funda

Răspuns Câştigător
| BigV a răspuns:

Nu poti intra in politica asa pur si simplu! Trebuie sa dai mai intai o cerere de adeziune la un partid. Trebuie sa frecventezi sedintele lor. Asta o faci de 2 ori pe saptamana. Daca iti faci prieteni si captezi atentia celor din partid considera ca iti poti tine discursul!

2 răspunsuri:
Răspuns utilizator avertizat
| wol a răspuns:

Sti sa minti, inseli, furi, sa fi duplicitar? daca nu, n-ai sanse