| Labpateu a întrebat:

Cum pot sa ajung actor de filme xxx?

Răspuns Câştigător
| DennisW a răspuns:

Ca barbat este extrem de greu. Lasam dotarea, ca nu e neaparat sa fii John Holmes, dar mentinerea erectiei pe o durata mare este esentiala, si asta in conditii de stres extrem - regizor care iti da indicatii, cameramani, luministi, sonoristi, partenera/e care s-ar putea sa nu iti placa, etc. Si colac peste pupaza sa mai si ejaculezi la comanda.
Cauta-l pe Titus Steele, daca dai de el poate iti aranjeaza o proba. Desi e internetul plin de aspiranti care se fac de ras la proba.

4 răspunsuri:
ardnaxur1961
| ardnaxur1961 a răspuns:

Cu multa Viagra.

| doctorandus a răspuns:

Fa un test, de fata cu amicii tai: o scoti din pantaloni si in cinci minute ejaculezi. Daca nu poti, nu esti bun de actor d-asta. Ca sa fie concludent, asta se practica pe neasteptate (adica neasteptat de tine).

Daca ai BTS, nu vei fi acceptat.

| Mimo2 a răspuns:

Ai cu ce?

| dubfreeromaniasmoke a răspuns:

Ai iubita?