| Isa090 a întrebat:

Cum pot să fac bani repede? Maine este ziua mamei mele și nu am nici un ban și vreau să-i iau ceva…

16 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Doar sa te imprumuti la tatăl tău. Timpul este foarte scurt.
Stiai de mult ca vine ziua ei, abia acum te-ai gandit?

| Violleta2022 a răspuns:

Imprumuti de la tata sau de la o prietena.

| alina2k18 a răspuns:

In 12 ore tu vrei bani laughing
Trebuia sa strangi cu minim o luna inainte
Vindeai ceva pe vinted sau pe grupuri de Facebook...
Altfel nu ai cum, doar sa te imprumuti la rude, colegi de scoala.

| Caro34 a răspuns:

Bună! Nu-i trebuie nimic de la tine decât o felicitare cu niște cuvinte din suflet și o bomboană cu lapte, deci nu ai nevoie de prea mulți bani. Totuși, nu te-ai pregătit deloc, deci nu se poate baza pe tine la greu... Știi, banii nu-s totul în viață, iar în zilele astea nu mai au valoare! Ai grijă de tine!

| Mindfulness a răspuns:

Donezi sange, îți pune 280 de lei pe card.

| alina2k18 a răspuns (pentru Mindfulness):

Iti da bonuri nu bani cash.
De donat sange nu poate oricine, oricum e plin de puscariasi pe acolo de cand au marit laughing

| Mindfulness a răspuns (pentru alina2k18):

Unde am zis eu că îți dă cash? Îți pune banii pe un card Pluxee parca așa se numește, înainte îți dădea bonuri de 67 de lei acum îți pune 280 de lei pe card! Am fost eu acum 2 luni știu ce vorbesc! Și acum am cardul, mă duceam și azi sa donez da mi foarte greu sa ies din casa cu agorafobie.

| alina2k18 a răspuns (pentru Mindfulness):

Ai scos tu bani de pe cardul ala? laughing
Tu cu afectiuni psihice donezi sange?

| Mindfulness a răspuns (pentru alina2k18):

Am scos. Dar nu am decât anxietate! Au alții probleme mult mai grave și donează. Ce are daca donez? Mă faci să cred că și tu ești proasta că mulți de aici! Îți pune 280 de lei pe card tu trăiești în peșteri mno, nu ești la curenthee hee

| Mindfulness a răspuns (pentru alina2k18):

Eu nu iau tratament, poți dona daca nu iei.

| alina2k18 a răspuns (pentru Mindfulness):

Am donat mai multi ani decat ai tu pe 1 picior laughing
Nu ma duceam pentru bani ca tine laughing si restul de va e foamewinking
Nu incepe cu presupuneri ca nu te mai spala nici Dunarea dupa aia laughing

| Mindfulness a răspuns (pentru alina2k18):

Ai donat că îți urla matzu a foame te înțeleghee hee

| alina2k18 a răspuns (pentru Mindfulness):

16 ani la fiecare 3luni asa tare urla laughing
Mai rau ca la astia anxiosi de stau in casa si nici asigurare medicala nu auwinking

| Mindfulness a răspuns (pentru alina2k18):

Bravo! Sa fii sănătoasă. Alte realizări irelevante mai avem?hee hee

| alina2k18 a răspuns (pentru Mindfulness):

Hai guit d-acilea du-te la cotet ca ma plictisesti, ti-am dat valoare deja laughing speriat de bombe ce esti laughing) tu nu esti in stare sa iesi din casa si vorbesti de realizari irelevante laughing cand tu nu stii nici sa mergi pe strada laughing)

| Mindfulness a răspuns (pentru alina2k18):

Da, ai donat și tu sânge de piranda și acum te dai șmechera pe TPU laughing
Nu știam că donatorii dau mai nou valoare de aia "mare"
Tu te-ai băgat în seamă cu mine nu eu cu tine!
Mă mir naibii cum de știi să scrii laughing pentru o corturara scrii destul de corect! happy
Speriat de bombe așa cum sunt m-am bătut cu oameni foarte periculoși de unul singurwinking