| alexandru004 a întrebat:

Cum pot sa fac rost de niste bani fara munca

9 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Fate deejay (dj) pui muzica, mixezi, te distrezi, incepatori primesc pe ora intre 100-150 lei. Daca devii mai celebru(adica mai cunoscut) intre 1000 -15000pe ora (depinde si de locatie)

| Kristinx7 a răspuns:

Hmmm.e cam greu, dar fara munca nu se pot da roade, insa daca tu nu esti de acord cu munca fizica nu mai exista decat cea referitoare la invatat, spre exemplu daca mai esti la scoala poti invata sa iei bursa se da in fiecare semestru....si bineinteles si eu ma voi bucura de ea e in jur de 2 milioane si ceva, sau ma rogbig grin sper ca te-am ajutat, Funda? happy

| zdrangoi a răspuns:

Te uiti tot timpul pe jos cand mergi, poate-i gasesti, sau te imprumuti si nu-i mai dai inapoi.

| NeaPopa a răspuns:

Faci un site ca asta, da unul mai bine optimizat!

| onasis1961 a răspuns:

Nu se poate, si furtul tot o munca este!

| suffarstar a răspuns:

Mergi la furat. Mergi la cersit. Vinzi lucruri din casa. laughing Sau mai bine te duci si muncesti ca nu ai oase'n burta.

| Caraincica_Marius_1995 a răspuns:

Boss intra aici http://www.myperfectinternet.com/? refid=5c10f5b576 este chestia aia cu referalii eu am castigat 3 euro in prima luna;) si de atunci nimic dar poate ai mai mult noroc....Trebuie doar sa-ti faci cont si o sa-ti dea ei un link....acel link trebuie sa-l dai prietenilor tai sa-si fac si ei cont si ai luat 10 puncte:) la 100 de puncte ai 1 euro:D si prietenul tau daca da altui prieten si acel prieten la alti prieteni ei si tu puncte;). Succes

| Mihai_Laurentiu_1990 a răspuns:

101 metode de a face bani în plus.
Alegi tu ceva care să-ţi convină -> http://laurentiumihai.ro/metode-de-cum-sa-faci-bani/

| stroedaniel13 a răspuns:

Fara munca este imposibil sa faci bani. Chiar si atunci cand furi depui un anumit efort asa ca cel mai ok este sa muncesti ceva:

Iti recomand totusi sa incepi cu ceva mai usor, cum ar fi un loc de munca din fata calculatorului. Gasesti aici cateva oferte:

www.munca-la-domiciliu.com