| IvanoviciConstantinopol a întrebat:

Cum pot sa-mi iau extrasul de cont din aplicatia Unicredit? Am nevoie si vreau sa-l iau online pentru ca n-am timp sa merg pana la banca? Care sunt pasii sa iau extrasul de cont din aplicatie?

5 răspunsuri:
Bula
| Bula a răspuns:

Din cate stiu, extrasul de cont ti se elibereaza personal, la o sucursala al bancii.

| IvanoviciConstantinopol explică (pentru Bula):

Asa am mai facut dar am auzit ca poti Si online

| Bula a răspuns (pentru IvanoviciConstantinopol):

Sodul se poate interoga, chiar si la bancomate.
Extractul de cont contine toate tranzactiile facute, deci sunt mai confidentiale (si in fata apropiatilor), iar extrasele mai vechi de luna curenta pot fi taxate.

| MihaitzaItza a răspuns:

Cam din orice aplicatie de banking poti scoate un extras de cont

| IvanoviciConstantinopol explică (pentru MihaitzaItza):

Am aplicația, dar nu gasesc unde se află extrasul de cont la Unicredit