| CCaaTTaaLLiiNNaa a întrebat:

Cum pot strange cam 500lei intr-o luna? parintii nu imi dau bani prea multi si am doar 12 ani.cum sa fac bani?

Răspuns Câştigător
| ela86 a răspuns:

Daca tot dispui de timp liber pana la inceperea scolii... exista persoane dispuse sa plateasca pentru a le plimba animalele de companie de exemplu, pentru a le face cumparaturile... poti intreba persoane apropiate tie(care au incredere) daca au nevoie de astfel de favoruri

8 răspunsuri:
| 克里斯提 a răspuns:

Du-te si munceste, ori fa niste favoruri pentru prieteni in schimbul banilor.

| killer_1305 a răspuns:

Du-te la cersit! laughing

| Hikari a răspuns:

Buna.
Ai abia 12 ani. Nu cred ca poti obtine bani astia singura sau sa faci ceva.thinking
Roag-o pe bunica ta sa iti dea sau pe parinti tai. Le poti spune sa iti dea alocatia pe luna care e de 40 de lei.
Succes!

| gabitsssu a răspuns:

Ai grija ce favoruri faciwinking sa nu intri in altele.mai de graba du-te si uh pe la rude poate iti vor da cate un banuts acolotongue la bunici mai cere si parintilor cate putin pentru ceva si ii pui deoparte:*

| catalino200 a răspuns:

Pirateaza si vinde

| Dianaîşialegesoţulbazândusepetpu a răspuns:

Prostituiazate! rolling on the floor

| Mymytica a răspuns:

Eu te invit sa te inscrii ca Reprezentant Avon, nu strangi 500 de lei intr-o luna dar primesti cadouri frumoase si bani in functie de valoarea comenzii tale.pentru mai multe detalii add:avonncosmetics32@yahoo.com.

| XxXxloveyouXxXx a răspuns:

Buna! poti devenii reprezentant la lady's cu lady's ai 42% discount maxim + cadourile si daca te inscrii in perioada asta lady's iti va oferii si un cadou de bun venit! daca te hotarasti sa te inscrii lasa-mi un mesaj si te voi inscrie eu gratuit sau un mail pe niko_crazy_girl98@yahoo.com