| April23 a întrebat:

Cum sa iti maresti reteaua Avon?
Eu sunt trendsetter. Abia luna asta m-am confirmat ca lider si nu prea stiu unde sa gasesc persoane interesate sa devina reprezentanti.

Ofer fundita pentru raspunsurile bune happy

5 răspunsuri:
| EUSIATIT a răspuns:

Sincer nu cred ca vei gasi sau nu prea multi doritori pentru ca la citi reprezentanti sunt pe cap de locuitor cine maicumpara atitea cosmetice sau mai bine zis cu ce bani la cita saracie este/? oricum bafra iti urez

| BRG a răspuns:

Sărut mîna ești din B

| myam33a a răspuns:

Poti castiga bani frumosi si fiind REPREZENTANTA la metropolitan! 25% din vanzari ti se cuvin si multe alte produse! Preturile sunt extrem de avantajoase si de cea mai buna calitate! Daca vrei sa te ajut ia id meu: mya_m3_3a! :*

| SweetPrinces a răspuns:

Vreau eu sa fiu reprez. la avon

| April23 explică:

Pentru cei care doresc sa se inscrie idul meu e: pixxie.rawr