| Ro_Tudor_1996 a întrebat:

Cum scot bani din Ucoz?
Mi-am facut un site cu Ucoz si as vrea sa stiu unde vad cati bani am pe cont laughing
Saitu l-am facut azi la ora 15:00 aproximativ si pana acum am avut 132 de vizite laughing sunt curios

Răspuns Câştigător
suntserios
| suntserios a răspuns:

Nu scoti bani din el. Ca sa imi monetizezi site ul cu adsense prima conditie e sa detii propriu domeniu, si apoi mai sunt alte 10 de conditii de indeplinit. Odata inscris in program trebuie sa faci multa munca de seo sa obtii vizite unice si click uri pe reclame

2 răspunsuri:
| Brotacelul a răspuns:

Intr-adevar, pentru a castiga bani trebuie sa-l inscrii in AdSense. Vezi ca la site-ul uCoz iti poti atasa gratuit propriul domeniu - e chiar singura platforma care ofera aceasta optiune in mod gratuit.
Insa, banii nu vin peste noapte, trebuie sa investesti in continutul site-ului, astfel incat sa atragi cati mai multi vizitatori pe site.

| andreo92 a răspuns:

Alea sunt ale tale, se fac de fiecare data cand intri tu pe site sau dai refresh laughing