| laudima22 a întrebat:

Cum scot o sumă de bani din banca, suma mica, nu mare 10 lei, 20 lei? Cum fac nu mă lasa? De la BRD, cum scot 20 lei? Am incercat și nu mă lăsa. Am pus 200 și am scos 2 milioane cine știe. Nu e suma mare, mică vreau, peste 10 lei, mersi!

9 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Alege de pe ecran, altă sumă. in stanga jos. Acolo scrii cat vrei sa scoti. Niciodata nu poti scoate sub 10 lei.

| CristiDinBucuresti a răspuns:

Poti scoate 20 lei, incearca scoti pe rind cate 10 lei bagi cardul de 2 ori si ai scos banii

| laudima22 explică (pentru CristiDinBucuresti):

Cum scot 10 lei sau 20. 200 sau 20. Trebuia să formatez eu eu cum fac un ex.

| CristiDinBucuresti a răspuns (pentru laudima22):

Daca nu ai inteles ce ti am spus, mergi maine la banca si roaga le pe fetele de acolo sa te ajute sa scoti banii din bancomat daca tie iti este atit de greu.

Răspuns utilizator avertizat
| blackann a răspuns:

Cati ani ai, cumetre?
uneori parca ai un retard.

| laudima22 explică (pentru blackann):

22. Nici tu nu ai întrebări, doar aberații. mdeah!

| blackann a răspuns (pentru laudima22):

Si la 22 ani nu stii sa folosesti un ATM?

| 120bulevard a răspuns:

Sef vezi cand bagi cardul acolo si dai retragere o sa-ti apara acolo probabil multiplu de 10, mai pe romaneste tu scrii pe tastatura aia 10 dai enter si iti scoate 10 lei, scrii 20 iti scoate 20 lei, daca scrii 5000 iti scoate 5000 lei si tot asa, ai inteles acum?