| saiukarra a întrebat:

Cum se procedeaza cu adsens la blog, ce trebuie facut si cit timp astepti aprobarea? va multumesc anticipat, nu dau funda ca nu am!

Răspuns Câştigător
| CM7YRE a răspuns:

Https://www.google.com/adsense/login/en_US/ iti faci un cont si astepti aprobarea, apoi primesti mesaj ce si cum sa faci :P

3 răspunsuri:
Răspuns utilizator avertizat
| mwmile a răspuns:

Aprobarea de obicei se face in maxim 24 de ore. Sfatul meu este daca tot mergi pe calea asta sa pui si un google analitics pe el ca sa vezi cati vizitatori ai pe zi.

| jocuri888 a răspuns:

Www.adsense.com nu e adevarat ce a zis coraddo depinde chiar nu iti poate raspunde nimeni la intrebarea asta contul poate sa ti-l aprobe intr o zi intr o saptamana sau poate dura si cateva luni mie mi s-a intamplat sa astept 2 luni apoi la alt cont a durat o saptamana... unui prieten i la aprobat intr o zi deci depinde... poti folosii programul de publicare a reclamelor si de la neogen:)