| popm3 a întrebat:

Cumpar albume originale BUG Mafia sau Parazitii(orice an), preferabil cd-uri.Dau funda cine are cele mai multe...

8 răspunsuri:
| GabiiHaș a răspuns:

Draga,asta e site la care ceri sfaturi si dai sfaturi, nu cumperi sau vinzi porcarii!

| popm3 explică (pentru GabiiHaș):

Draga,daca ai de vanzare bine, daca nu imi zici ude gasesc.Ok..pwp

| GabiiHaș a răspuns (pentru popm3):

rolling eyes cred ca degeaba ti-ai facut cont pe TPU

| popm3 explică (pentru GabiiHaș):

Si eu cred c degeaba te bagi in seama si daca chiar crezi asta, uita-te la profilul meu sa vezi cate si ce raspunsuri/sfaturi am dat.Ok? si dupa ce vizualizezi profilul atunci poti sa zici pararea ta

| GabiiHaș a răspuns (pentru popm3):

rolling on the floor))) chiar ma faci sa rad rolling on the floor)) si te mai si compari cu mine laughing))))

| Kosmin19 a răspuns (pentru GabiiHaș):

Tie ce nu-ti convine domnisoara? Ai venit sa dai si tu asa niste comentarii aiurea? Omu a postat la o categorie destul de corecta deci imi pare rau pentru tinehappy dar nu te mai baga asa aiurea pe aici ok? Ai 14 - 15 ani din cate vad happy asa ca mai bine stai tu in banca ta ca nu ti-a cerut nimeni parerea.

| GabiiHaș a răspuns (pentru Kosmin19):

Iarta-ma daca anul trecut eram doar un copil. nu ai de ce sa ma critici. nu vezi in ce data i-am raspuns cretinitatile alea? oricum, nu vreau sa ma cert, si nu te critic. doar ca uita-te frate la data, era in 30 iunie. eram doar un copil ce nu avea ce face pe TPU. acum sunt mare [cum s-ar zice laughing ] mi-au venit mintile la cap.

| Kosmin19 a răspuns (pentru GabiiHaș):

Nu te critic dar ai dat un raspuns destul de nefolositor happy si nu m-am uitat la data. nu prea m-a interesat data ca sa ma uit la ea laughing si daca ti-a venit mintea la cap, cam catii ani ai avea?