| dupy a întrebat:

Cumpar bicicleta eliptica! Daca sunteti din Bucuresti, o pot ridica personal pe data de 12 iulie. Vinde cineva, la mana a doua?

3 răspunsuri:
| dupy explică:

Multumesc, MrAngelush, dar pe okazii si pe tocmai m-am uitat. Astept sa vad daca mai vrea cineva sa vanda, si nu a postat inca pe internet oferta.

| Lutescu_Alin_1989 a răspuns:

Vand eu una noua la pret de mana a doua. pretul este de 500 ron. modelul VE200 silver. inca e in magazin, nici eu n-am ridicat-o. scrie-mi pe facebook daca esti interesat, sau mai ai intrebari. http://www.decathlon.ro/RO/ve-200-silver-206766082/