| DanBalan2001 a întrebat:

Daca am absolvit Gimnaziu cu media de 8 la examene...pot ca pe viitor la Colegiu sa am media de 9?
Multumesc.

Răspuns Câştigător
| blond1x a răspuns:

Normal, totul depinde de tine, creierul e un mușchi, ca să crească trebuie antrenat!

1 răspuns:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Absolut
Ca ai mei colegi, au venit cu medii de 7-8-9 și au ajuns să dea petrecere când luau un 5
Cum zicea și userul de mai sus, totul depinde de tine, înveți mai mult, iei note mai bune, nu înveți, ajungi ca ăia, cu petrecere și 5.