| ValiPz a întrebat:

Daca am un card de cumparaturi Auchan-Cetelem si cumpar cu el (direct cu cardul) din alt magazin in afara de Auchan, platesc dobanda? sau se aplica si acolo perioada aceea de gratie cu dobanda si comision 0.

2 răspunsuri:
neluL
| neluL a răspuns:

Cardul tau Auchan-Cetelem merge doar la Auchan. La alte magazine nu este valabil.
Bafta!

| bluebogdan a răspuns:

Salut,
Cardul Auchan-Cetelem, este un card de credit (MasterCard), drept urmare il poti folosi la orice comerciant si da beneficiezi de perioada de gratie (pana la 60 de zile) si de comision 0.
Fiind un card in parteneriat cu Hipermarketul Auchan beneficiezi de anumite promotii daca platesti cu el in Auchan, cum ar fi: reduceri, dae 0% pe mai multe luni etc.

In concluzie: il poti folosi la orice comericiant si beneficiezi de perioada de gratie si de comisionul 0.

Baftawinking